Sodų g. Alytuje rekonstravimas

Sodų g. Alytuje rekonstravimas

 

2014 m. gruodžiomėn.baigti darbai objekte „Sodų g. Alytuje rekonstravimas“, pagal 2014-09-10 sutarties, pasirašytos tarp Alytaus miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Kelvista”, sąlygas.

Įgyvendinant projektą „Sodų g. Alytuje rekonstravimas“, buvo suprojektuotairįrengta visoje gatvėje (142 m ilgio) nauja gatvės dangos konstrukcija (parinkta VI gatvės dangos konstrukcijos klasė) su viensluoksne 6 cm storio asfaltbetonio danga, įrengtas naujas šaligatvis su betoninių trinkelių danga.

 Taip pat buvo įrengtas lietaus vandens surinkimas ir nuvedimas, pajungiant naująją lietaus nuotekynęį anksčiau įrengtus lietaus nuotekų tinklus Šilelio g;rekonstruoti gatvių apšvietimo tinklai, įrengiant anoduoto aliuminio gembines gatvių apšvietimo atramas su 49W LED šviesos diodų šaltiniais; esami ryšių tinklai išsaugoti, apsaugant ryšių kabelius PK20 tipo gelžbetoninėmis plokštėmis, rekonstruojant vieną šulinį, patenkantį po gatvės važiuojamąja dalimi. Taip pat projekte buvo numatyti ir atlikti elektros energijos tiekimo kabelių iškėlimo ir esamų vartotojų perjungimo darbai AB „Lesto“.

Darbai atlikti per 4 mėnesius. Rangovas – UAB „Alkesta“, bendra objekto vertė virš 470 tūkst. litų.